Als motorrijder gaat er nog wel eens iets mis. Hierbij een opsomming van wat zaken die kunnen gebeuren. Voor ervaren motorrijders zullen er vast wel genoeg bekende “oeps” momentjes bijzitten. Heb je deze momentjes nog niet meegemaakt, dan is het goed te weten dat dit dus kan gebeuren, doe er je voordeel mee.

Een zeer hoog “OEPS” gehalte, heb jij ze al eens meegemaakt?

Murphy’s Law

Wat Waren Jouw Momentjes?

Bovenstaande zijn veel momentjes, ze gebeuren gewoon, soms heb je er invloed op, soms niet. Ik ben benieuwd of jij nog onverwachte momentjes hebt gehad, laat het weten, dan voeg is ze toe,  ik hoor het graag.

We hebben zo allemaal onze momentjes, wat heb jij meegemaakt?

Reageer op dit artikel, scroll verder naar beneden om een reactie te plaatsen, ik zie je reactie echt graag. Verbeterpunten of tips voor goede of goedkope verzekeringen worden zeker in het artikel meegenomen en komen in ieder geval bij de reacties te staan, laat van je horen en help anderen met hun keuze.

Help anderen door dit artikel te delen.

Eén reactie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *